PALANGA KAUNAS AUTOBUSAI

AUTOBUSŲ BILIETAI PALANGA KAUNAS

Jūsų užsakymas bus patvirtintas po to, kai mes su Jumis susisieksime.

Palanga Kaunas autobusų kainos

Kelionės kainą į Kauną mikroautobusu ar autobusu nuo durų iki durų susidaro iš paėmimo iš namų kainos 2 Eur, express kelionės į Kauną mikroautobusu ir papildomai mokamo priatatymo iki vietos 3-5 Eur.

Siūlome nuvykti maršrutu Palanga-Kaunas pigiau, nes Palanga Kaunas kaina tik 10 Eur. Dviračių vežimas autobusu už papildoma 5 Eur mokestį galimas priekaboje.

Už kiekviena sėdima vietą mokama pilna 10 Eur kainą, nuolaidos netaikomos.

Palanga Kaunas autobusai tvarkaraštis

Autobusų tvarkaraštis Palanga Kaunas:

Palanga Vytauto g. 100 16:00 val. Galite užeiti į Palanga Kaunas facebook tinklalapį ir pažiūrėti Mūsų profilį. Palanga Kaunas autobusų grafikas nuolatinis kiekviena dieną. Penktadieniais papildomas reisas iš Palangos 22:00 val. Pakeliui paimami važiuojantys Palanga  Klaipėda. Ekspresas mikroautobusas Palanga Kaunas keleivių patogumui kelio viduryje sustoja 15 min.

Palanga Kaunas mikriukai

Naudojantis mikroautobusų nuoma Kaune vykdomas Keleivių pervežimas Lietuvoje Palanga Kaunas. Naudojantis priekabų nuoma Vilniuje gabenamos didesnes siuntos autobusais.

Kurjerio paslaugos gali būti naudingos pristatant siuntas į vietą nuo durų iki durų.

Palanga Kaunas mikroautobusai su priekaba talpina 20 žmonių ir 3 kub. m bagažo.

Maršrutiniai autobusai Palanga-Kaunas Jūsų paslaugoms.

AUTOBUSAI ŠVENTOJI PALANGA KLAIPĖDA KAUNAS

AUTOBUSAI KAUNAS KLAIPĖDA PALANGA ŠVENTOJI

Kiekviena dieną

10 Eur/žmogui

Užsakyti

Kelionės

Kelionės į Kauną

Kelionės į Kauną

Kelionės iš Palangos į Kauną vykdomos kiekvieną dieną per Klaipėdą.

Taip pat vežame Palangos oro uostas. Autobusų bilietai įsigyjami vietoje arba internetu. Užpildykite bilietų rezervacijos forma arba paskambinkite.

Kelionės autobusu į Kauną

Kelionės autobusu į Kauną

Kelionė mikroautobusu į Kauną maršrutu Palanga Kaunas ekspresas atliekamos turistiniais mikroautobusais naudojant mikroautobusų nuoma Kaune. Kai susirenka didesnė keleivių kelionėms į Kauną naudojama autobusų nuoma Vilniuje.

Savaitgalio kelionės į Kauną

Savaitgalio kelionės į Kauną

Savaitgalio keliones autobusu į Kauną populiarios tarp dirbančių žmonių ir studentų. Kai geri orai poilsis Kaune bus idomus ir turiningas su placiu paslaugų spektru.

Kaunas yra populiarus tarp atvysktančių turistų.

Autobusai į Kauną

Autobusai į Kauną

Kelionės iš Palangos į Kauną ir atgal vykdomos KASDIEN! Keleivius vežą konfortiški Ford Transit, Mercedes Sprinter mikroautobusai, autobusas Isuzu Šventoji Palanga Klaipėda Kaunas Vilnius kaina tik 10 Eur. Registruokitės kelionei į Kauną!