VILNIUS KLAIPĖDA autobusas

AUTOBUSŲ BILIETAI VILNIUS KLAIPĖDA

Jūsų užsakymas bus patvirtintas po to, kai mes su Jumis susisieksime.

Vilnius Klaipėda autobusų kainos

Kelionės kaina į Klaipėdą mikroautobusu ar autobusu nuo durų iki durų susidaro iš paėmimo iš namų kainos 3-5 Eur, express kelionės į Klaipėdą mikroautobusu ir nemokamo priatatymo iki vietos.

Siūlome nuvykti maršrutu Vilnius-Klaipėda pigiau, nes Vilnius Klaipėda kaina tik 10 Eur. Dviračių vežimas autobusu už papildoma 5 Eur mokestį galimas priekaboje.

Už kiekviena sėdima vieta mokama pilna 10 Eur kainą, nuolaidos netaikomos.

Vilnius Klaipėda autobusai tvarkaraštis

Autobusų tvarkaraštis Vilnius Klaipėda:

Vilnius Rygos g. 2 7:00 val., Kaunas 8:10 val.

Galite užeiti į Vilnius Klaipėdai facebook tinklalapį ir pažiūrėti Mūsų profilį. Vilnius Klaipėda autobusų grafikas nuolatinis kiekviena diena. Penktadieniais papildomas reisas iš Vilniaus 17:00 val, iš Kauno 18:30 val. Sekmadieniais keleiviams pageidaujant Vilniaus Klaipėda express išvyksta 9:00 val. Pakeliui paimami važiuojantys Grigiškės Klaipėda, Vievis Klaipėda, Elektrėnai Klaipėda.

Vilnius Klaipėda mikriukai

Naudojantis mikroautobusų nuoma Vilniuje vykdomas Keleivių pervežimas Lietuvoje Vilnius Klaipėda Ekspresas mikroautobusas Vilnius Klaipėda keleivių patogumui kelio viduryje sustoja 15 min. Naudojantis priekabų nuoma Vilniuje gabenamos didesnes siuntos autobusais. Kurjerio paslaugos gali būti naudingos pristatant siuntas į vietą nuo durų iki durų. Vilnius Klaipėda mikroautobusai su priekaba talpina 20 žmonių ir 3 kub. m bagažo. Maršrutiniai autobusai Vilnius-Klaipėda Jūsų paslaugoms.

AUTOBUSAI VILNIUS KAUNAS KLAIPĖDA PALANGA ŠVENTOJI

AUTOBUSAI ŠVENTOJI PALANGA KLAIPĖDA KAUNAS VILNIUS

Kiekviena dieną

10 Eur/žmogui

Užsakyti

Kelionės

Kelionės į Klaipėdą

Kelionės į Klaipėdą

Kelionės iš Vilniaus į Klaipėdą vykdomos kiekvieną dieną per Kauną, Klaipėdą ir toliau į Šventąją. Autobusų bilietai įsigyjami vietoje arba internetu. Taip pat vežame Vilniaus oro uostas Klaipėda.

Kelionės autobusu į Klaipėdą

Kelionės autobusu į Klaipėdą

Kelionė mikroautobusu į Klaipėdą maršrutu Vilnius Klaipėda ekspresas atliekamos turistiniais mikroautobusais naudojant mikroautobusų nuoma Vilniuje. Kai susirenka didesnė keleivių kelionėms į Klaipėdą naudojama autobusų nuoma Vilniuje.

Savaitgalio kelionės į Klaipėdą

Savaitgalio kelionės į Klaipėdą

Savaitgalio keliones autobusu į Klaipėdą populiarios tarp dirbančių žmonių. Penktadieniais mikroautobusas iš Vilniaus išvyksta 7:00 arba 17:00 val, sekmadieniais iš Klaipėdos 16:00 val.

Kai geri orai poilsis Klaipėdoje su maitinimu nuostabus.

Autobusai į Klaipėdą

Autobusai į Klaipėdą

Kelionės iš Vilniaus į pajūrį ir atgal vykdomos KASDIEN! Keleivius vežą konfortiški Ford Transit, Mercedes Sprinter mikroautobusai, autobusas Isuzu Vilniaus Kaunas Klaipėdą Palangą Šventoji kaina tik 10 Eur. Registruokitės kelionei!