VILNIUS KLAIPĖDA autobusas

AUTOBUSŲ BILIETAI VILNIUS KLAIPĖDA

Jūsų užsakymas bus patvirtintas po to, kai mes su Jumis susisieksime.

Vilnius Klaipėda autobusų kainos

Kelionės kaina į Klaipėdą mikroautobusu ar autobusu nuo durų iki durų susidaro iš paėmimo iš namų kainos 3-5 Eur, EXPRESS kelionės į Klaipėdą mikroautobusu ir nemokamo pristatymo iki vietos.

Siūlome nuvykti maršrutu Vilnius-Klaipėda pigiau, nes Vilnius Klaipėda kaina tik 13 Eur. Dviračių vežimas autobusu už papildomą 5 Eur mokestį galimas priekaboje.

Už kiekvieną sėdimą vietą mokama pilna 13 Eur kaina, nuolaidos netaikomos.

Vilnius Klaipėda autobusai tvarkaraštis

Autobusų tvarkaraštis Vilnius Klaipėda:

7:30 val. Žirmūnai. 8:00 val. Justiniškės.

Galite užeiti į Vilnius Klaipėdai facebook tinklalapį ir pažiūrėti Mūsų profilį. Vilnius Klaipėda autobusų grafikas nuolatinis kiekvieną dieną. Penktadieniais papildomas reisas iš Vilniaus 17:00 val, iš Kauno 18:30 val. Sekmadieniais keleiviams pageidaujant iš Vilniaus į Klaipėda EXPRESS išvyksta 9:00 val. Pakeliui paimami važiuojantys Grigiškės Klaipėda, Vievis Klaipėda, Elektrėnai Klaipėda.

Vilnius Klaipėda mikriukai

Naudojantis mikroautobusų nuoma Vilniuje vykdomas Keleivių pervežimas Lietuvoje Vilnius Klaipėda Ekspresas mikroautobusas Vilnius Klaipėda keleivių patogumui kelio viduryje sustoja 15 min. Naudojantis priekabų nuoma Vilniuje gabenamos didesnės siuntos autobusais. Kurjerio paslaugos gali būti naudingos pristatant siuntas į vietą nuo durų iki durų. Vilnius Klaipėda mikroautobusai su priekaba talpina 20 žmonių ir 3 kub. m bagažo. Maršrutiniai autobusai Vilnius-Klaipėda Jūsų paslaugoms.

AUTOBUSAI VILNIUS KAUNAS KLAIPĖDA PALANGA ŠVENTOJI

AUTOBUSAI ŠVENTOJI PALANGA KLAIPĖDA KAUNAS VILNIUS

Kiekvieną dieną nuo gegužės iki rugsėjo

13 Eur/žmogui

Vietas būtina rezervuoti iš anksto!

 

Informacija ir registracija:

Tel. +370 692 22222

El. p. info@atntravel.lt

 

Užsakyti

Kelionės

Kelionės į Klaipėdą

Kelionės į Klaipėdą

Kelionės iš Vilniaus į Klaipėdą vykdomos kiekvieną dieną šiltojo sezono metu per Kauną, Klaipėdą ir toliau į Šventąją. Autobusų bilietai įsigyjami vietoje arba internetu. Taip pat vežame Vilniaus oro uostas Klaipėda.

Kelionės autobusu į Klaipėdą

Kelionės autobusu į Klaipėdą

Kelionė mikroautobusu į Klaipėdą maršrutu Vilnius Klaipėda ekspresas atliekamos turistiniais mikroautobusais naudojant mikroautobusų nuoma Vilniuje. Kai susirenka didesnė keleivių kelionėms į Klaipėdą naudojama autobusų nuoma Vilniuje.

Savaitgalio kelionės į Klaipėdą

Savaitgalio kelionės į Klaipėdą

Savaitgalio keliones autobusu į Klaipėdą populiarios tarp dirbančių žmonių. Penktadieniais mikroautobusas iš Vilniaus išvyksta 7:00 arba 17:00 val, sekmadieniais iš Klaipėdos 16:00 val.

Kai geri orai poilsis Klaipėdoje su maitinimu nuostabus.

Autobusai į Klaipėdą

Autobusai į Klaipėdą

Kelionės iš Vilniaus į pajūrį ir atgal vykdomos šiltuoju sezonu KASDIEN! Keleivius veža konfortiški Ford Transit, Mercedes Benz Sprinter mikroautobusai, autobusas Isuzu iš Vilniaus Kauno į Klaipėdą Palangą Šventąją kaina tik 13 Eur. Registruokitės kelionei!