Vilnius Palanga autobusas

Vilnius Palanga

Jūsų užsakymas bus patvirtintas po to, kai mes su Jumis susisieksime.

Autobusas Vilnius Palanga

Autobusas Vilnius Palanga – kelionės kaina į Palangą mikroautobusu ar autobusu nuo durų iki durų susidaro iš paėmimo iš namų kainos 3-5 Eur, express kelionės į Palangą mikroautobusu ir nemokamo pristatymo iki vietos.

Siūlome nuvykti maršrutu Vilnius-Palanga pigiau, nes Vilnius Palanga kaina tik 13 Eur. Dviračių vežimas autobusu už papildoma 5 Eur mokestį galimas priekaboje.

Už kiekviena sėdima vieta mokama pilna 13 Eur kainą, nuolaidos netaikomos. Kas važiuoja į Palanga renkasi iš daugelio vežėjų,  tokiu kaip mikroautobusų nuoma arba mikroautobusų nuoma Vilniuje.

Vilnius Palanga traukinys

Vilnius Palanga traukinys veža į Nidą, Preilą, Pervalką ir Juodkrantę.

Traukinys Vilnius Palanga važiuoja tik iki Kretingos.

Autobusų tvarkaraštis Vilnius Palanga ekspresas:

7:30 val. Žirmūnai. 8:00 val. Justiniškės.

Galite užeiti į Vilnius Palanga facebook tinklalapį ir pažiūrėti Mūsų profilį. Vilnius Palanga autobusų grafikas nuolatinis kiekviena diena. Penktadieniais papildomas reisas iš Vilniaus 17:00 val, iš Kauno 18:30 val. Sekmadieniais keleiviams pageidaujant Vilniaus Palanga express išvyksta 9:00 val. Pakeliui paimami važiuojantys Grigiškės Palanga, Vievis Palanga, Elektrėnai Palanga.

Vilnius Palanga mikroautobusai

Vilnius Palanga mikroautobusai – Vilnius Palanga mikriukai – naudojantis mikroautobusų nuoma Vilniuje vykdomas Keleivių pervežimas Lietuvoje Vilnius Palanga. Ekspresas mikroautobusas Vilnius Palanga keleivių patogumui kelio viduryje sustoja 15 min. Naudojantis priekabų nuoma Vilniuje gabenamos didesnes siuntos autobusais. Kurjerio paslaugos gali būti naudingos pristatant siuntas į vietą nuo durų iki durų. Vilnius Palanga mikroautobusai su priekaba talpina 20 žmonių ir 3 kub. m bagažo. Maršrutiniai autobusai Vilnius-Palanga Jūsų paslaugoms.

AUTOBUSAI VILNIUS PALANGA

VILNIUS PALANGA AUTOBUSAI

Kiekviena dieną

13 Eur/žmogui

Užsakyti

Vilnius - Palanga

Vežą į Palanga iš Vilniaus

Vežą į Palanga iš Vilniaus

Vežą į Palanga iš Vilniaus – kelionės iš Vilniaus į Palangą vykdomos kiekvieną dieną per Kauną, Klaipėdą ir toliau į Šventąją. Autobusų bilietai įsigyjami vietoje arba internetu. Taip pat vežame Vilniaus oro uostas Palanga. Vežame į Palanga su dviračiais. Vilnius Palanga bilietai dviračiui 5 Eur. Autobusų tvarkaraštis į Palangą.

Mikroautobusai į Palangą

Mikroautobusai į Palangą

Mikroautobusai į Palangą – kelionė mikroautobusu į Palangą maršrutu Vilnius Palanga ekspresas atliekamos turistiniais mikroautobusais naudojant mikroautobusų nuoma Vilniuje. Kai susirenka didesnė keleivių kelionėms į Palanga naudojama autobusų nuoma Vilniuje.

Vilnius Palanga skrydis

Vilnius Palanga skrydis

Vilnius Palanga skrydis arba savaitgalio keliones autobusu į Palangą – ką pasirinksite? Vilniaus Palanga skrydžiai populiarūs tarp dirbančių žmonių. Penktadieniais mikroautobusas iš Vilniaus išvyksta 7:00 arba 17:00 val, sekmadieniais iš Palangos 16:00 val. Kai geri orai poilsis Palangoje su maitinimu nuostabus. Skrydis Vilnius Palanga

Kelionės į Palangą

Kelionės į Palangą

Kelionės į Palangą – kelionės iš Vilniaus į pajūrį ir atgal vykdomos KASDIEN! Keleivius vežą komfortiški Ford Transit, Mercedes Sprinter mikroautobusai, autobusas Isuzu Vilniaus Kaunas Klaipėdą Palangą Šventoji kaina tik 13 Eur. Registruokitės kelionei! Autobusas Vilnius Palanga ekspresas.