KAUNAS KLAIPĖDA autobusas

AUTOBUSŲ BILIETAI KAUNAS KLAIPĖDA

Jūsų užsakymas bus patvirtintas po to, kai mes su Jumis susisieksime.

Kaunas Klaipėda autobusų kainos

Kelionės kaina į Klaipėdą mikroautobusu ar autobusu nuo durų iki durų susidaro iš paėmimo iš namų kainos 3-5 Eur, EXPRESS kelionės į Klaipėdą mikroautobusu ir nemokamo pristatymo iki vietos.

Siūlome nuvykti maršrutu Kaunas-Klaipėda pigiau, nes Kaunas Klaipėda kaina tik 10 Eur. Dviračių vežimas autobusu už papildomą 5 Eur mokestį galimas priekaboje.

Už kiekvieną sėdimą vietą mokama pilna 10 Eur kaina, nuolaidos netaikomos.

Kaunas Klaipėda autobusai tvarkaraštis

Autobusų tvarkaraštis Vilnius Kaunas:

9:10 val. Savanorių pr. 9:20 val. Šilainiai.

Galite užeiti į Kaunas Klaipėda facebook tinklalapį ir pažiūrėti Mūsų profilį. Kaunas Klaipėda autobusų grafikas nuolatinis kiekvieną dieną. Penktadieniais papildomas reisas iš Vilniaus 17:00 val, iš Kauno 18:30 val. Sekmadieniais keleiviams pageidaujant Kaunas Klaipėda EXPRESS išvyksta 9:00 val.

Kaunas Klaipėda mikriukai

Naudojantis mikroautobusų nuoma Kaune vykdomas Keleivių pervežimas Lietuvoje Vilnius Klaipėda Ekspresas mikroautobusas Kaunas Klaipėda keleivių patogumui kelio viduryje sustoja 15 min. Naudojantis priekabų nuoma Vilniuje gabenamos didesnės siuntos autobusais. Kurjerio paslaugos gali būti naudingos pristatant siuntas į vietą nuo durų iki durų. Kaunas Klaipėda mikroautobusai su priekaba talpina 20 žmonių ir 3 kub. m bagažo. Maršrutiniai autobusai Kaunas-Klaipėda Jūsų paslaugoms.

AUTOBUSAI VILNIUS KAUNAS KLAIPĖDA PALANGA ŠVENTOJI

AUTOBUSAI ŠVENTOJI PALANGA KLAIPĖDA KAUNAS VILNIUS

Kiekvieną dieną

13 Eur/žmogui

Užsakyti

Kelionės

Kelionės į Klaipėdą

Kelionės į Klaipėdą

Kelionės iš Kauno į Klaipėdą vykdomos kiekvieną dieną per Kauną, Klaipėdą ir toliau į Šventąją. Autobusų bilietai įsigyjami vietoje arba internetu.

Kelionės autobusu į Klaipėdą

Kelionės autobusu į Klaipėdą

Kelionė mikroautobusu į Klaipėdą maršrutu Kaunas Klaipėda ekspresas atliekamos turistiniais mikroautobusais naudojant mikroautobusų nuoma Kaune.

Savaitgalio kelionės į Klaipėdą

Savaitgalio kelionės į Klaipėdą

Savaitgalio keliones autobusu į Klaipėdą populiarios tarp dirbančių žmonių. Penktadieniais mikroautobusas iš Kaune išvyksta 8:10 arba 17:30 val, sekmadieniais iš Klaipėdos 16:00 val.

Kai geri orai poilsis Klaipėdoje su maitinimu nuostabus.

Autobusai į Klaipėdą

Autobusai į Klaipėdą

Kelionės iš Kauno į pajūrį ir atgal vykdomos KASDIEN! Keleivius veža komfortiški Ford Transit, Mercedes Benz Sprinter mikroautobusai, autobusas Isuzu Kaunas Klaipėdą Palangą Šventoji kaina tik 10 Eur. Registruokitės kelionei!