Kaunas Palanga autobusai

AUTOBUSŲ BILIETAI KAUNAS PALANGA

Jūsų užsakymas bus patvirtintas po to, kai mes su Jumis susisieksime.

Kaunas Palanga autobusų kainos

Kelionės kaina į Palangą mikroautobusu ar autobusu nuo durų iki durų susidaro iš paėmimo iš namų kainos 3-5 Eur, EXPRESS kelionės į Palangą mikroautobusu ir nemokamo pristatymo iki vietos.

Siūlome nuvykti maršrutu Kaunas-Palanga pigiau, nes Kaunas Palanga kaina tik 13 Eur. Dviračių vežimas autobusu už papildoma 5 Eur mokestį galimas priekaboje.

Už kiekvieną sėdimą vietą mokama visa 13 Eur kaina, nuolaidos netaikomos.

Kaunas Palanga autobusai tvarkaraštis

Autobusų tvarkaraštis Kaunas Palanga:

9:10 val. Savanorių pr. 9:20 val. Šilainiai.

Galite užeiti į Kaunas Palanga facebook tinklalapį ir pažiūrėti Mūsų profilį. Kaunas Palanga autobusų grafikas nuolatinis kiekvieną dieną. Penktadieniais papildomas reisas iš Kauno 17:30 val. Sekmadieniais keleiviams pageidaujant Kaunas Palanga EXPRESS išvyksta 10:00 val.

Kaunas Palanga mikriukai

Naudojantis mikroautobusų nuoma Kaune vykdomas Keleivių pervežimas Lietuvoje Kaunas Palanga. Ekspresas mikroautobusas Kaunas Palanga keleivių patogumui kelio viduryje sustoja 15 min. Naudojantis priekabų nuoma Vilniuje gabenamos didesnės siuntos autobusais. Kurjerio paslaugos gali būti naudingos pristatant siuntas į vietą nuo durų iki durų. Kaunas Palanga mikroautobusai su priekaba talpina 20 žmonių ir 3 kub. m bagažo. Maršrutiniai autobusai Kaunas-Palanga Jūsų paslaugoms.

AUTOBUSAI VILNIUS KAUNAS KLAIPĖDA PALANGA ŠVENTOJI

AUTOBUSAI ŠVENTOJI PALANGA KLAIPĖDA KAUNAS VILNIUS

Kiekvieną dieną

13 Eur/žmogui

Užsakyti

Kelionės

Kelionės į Palangą

Kelionės į Palangą

Kelionės iš Kauno į Palangą vykdomos šiltuoju sezonu kiekvieną dieną per Klaipėdą ir toliau į Šventąją. Autobusų bilietai įsigyjami vietoje arba internetu.

Kelionės autobusu į Palangą

Kelionės autobusu į Palangą

Kelionė mikroautobusu į Palangą maršrutu Kaunas Palanga ekspresas atliekamos turistiniais mikroautobusais naudojant mikroautobusų nuoma Kaune. Kai susirenka didesnė keleivių kelionėms į Palanga naudojama autobusų nuoma Vilniuje.

Savaitgalio kelionės į Palangą

Savaitgalio kelionės į Palangą

Savaitgalio kelionės autobusu į Palangą populiarios tarp dirbančių žmonių. Penktadieniais mikroautobusas iš Vilniaus išvyksta 7:00 arba 17:00 val, sekmadieniais iš Palangos 16:00 val.

Kai geri orai poilsis Palangoje su maitinimu nuostabus.

Autobusai į Palangą

Autobusai į Palangą

Kelionės iš Kauno į pajūrį ir atgal vykdomos KASDIEN! Keleivius veža konfortiški Ford Transit, Mercedes Benz Sprinter mikroautobusai, autobusas Isuzu Kaunas Klaipėdą Palangą Šventoji kaina tik 10 Eur. Registruokitės kelionei!