Kaunas Palanga autobusai

AUTOBUSŲ BILIETAI KAUNAS PALANGA

Jūsų užsakymas bus patvirtintas po to, kai mes su Jumis susisieksime.

Kaunas Palanga autobusų kainos

Kelionės kainą į Palangą mikroautobusu ar autobusu nuo durų iki durų susidaro iš paėmimo iš namų kainos 3-5 Eur, express kelionės į Palangą mikroautobusu ir nemokamo priatatymo iki vietos.

Siūlome nuvykti maršrutu Kaunas-Palanga pigiau, nes Kaunas Palanga kaina tik 10 Eur. Dviračių vežimas autobusu už papildoma 5 Eur mokestį galimas priekaboje.

Už kiekviena sėdima vieta mokama pilna 10 Eur kainą, nuolaidos netaikomos.

Kaunas Palanga autobusai tvarkaraštis

Autobusų tvarkaraštis Kaunas Palanga:

Vilnius Rygos g. 2 7:00 val., Kaunas 8:10 val.

Galite užeiti į Kaunas Palanga facebook tinklalapį ir pažiūrėti Mūsų profilį. Kaunas Palanga autobusų grafikas nuolatinis kiekviena diena. Penktadieniais papildomas reisas iš Kauno 17:30 val. Sekmadieniais keleiviams pageidaujant Kaunas Palanga express išvyksta 10:00 val.

Kaunas Palanga mikriukai

Naudojantis mikroautobusų nuoma Kaune vykdomas Keleivių pervežimas Lietuvoje Kaunas Palanga. Ekspresas mikroautobusas Kaunas Palanga keleivių patogumui kelio viduryje sustoja 15 min. Naudojantis priekabų nuoma Vilniuje gabenamos didesnes siuntos autobusais. Kurjerio paslaugos gali būti naudingos pristatant siuntas į vietą nuo durų iki durų. Kaunas Palanga mikroautobusai su priekaba talpina 20 žmonių ir 3 kub. m bagažo. Maršrutiniai autobusai Kaunas-Palanga Jūsų paslaugoms.

AUTOBUSAI VILNIUS KAUNAS KLAIPĖDA PALANGA ŠVENTOJI

AUTOBUSAI ŠVENTOJI PALANGA KLAIPĖDA KAUNAS VILNIUS

Kiekviena dieną

10 Eur/žmogui

Užsakyti

Kelionės

Kelionės į Palangą

Kelionės į Palangą

Kelionės iš Kauno į Palangą vykdomos kiekvieną dieną per Klaipėdą ir toliau į Šventąją. Autobusų bilietai įsigyjami vietoje arba internetu.

Kelionės autobusu į Palangą

Kelionės autobusu į Palangą

Kelionė mikroautobusu į Palangą maršrutu Kaunas Palanga ekspresas atliekamos turistiniais mikroautobusais naudojant mikroautobusų nuoma Kaune. Kai susirenka didesnė keleivių kelionėms į Palanga naudojama autobusų nuoma Vilniuje.

Savaitgalio kelionės į Palangą

Savaitgalio kelionės į Palangą

Savaitgalio keliones autobusu į Palangą populiarios tarp dirbančių žmonių. Penktadieniais mikroautobusas iš Vilniaus išvyksta 7:00 arba 17:00 val, sekmadieniais iš Palangos 16:00 val.

Kai geri orai poilsis Palangoje su maitinimu nuostabus.

Autobusai į Palangą

Autobusai į Palangą

Kelionės iš Kauno į pajūrį ir atgal vykdomos KASDIEN! Keleivius vežą konfortiški Ford Transit, Mercedes Sprinter mikroautobusai, autobusas Isuzu Kaunas Klaipėdą Palangą Šventoji kaina tik 10 Eur. Registruokitės kelionei!