Apsipirkimas Suvalkuose

APSIPIRKIMAS LENKIJOJE SUVALKUOSE

ĮSPŪDINGOS KELIONĖS IR EKSKURSIJOS

Jūsų užsakymas bus patvirtintas po to, kai mes su Jumis susisieksime.

KELIONĖS Į LENKIJĄ KAINA

Kelionės į Lenkiją kaina 15 Eur mikroautobusu. EXPRESS kelionės į Lenkją Suvalkus mikroautobusu.

Siūlome nuvykti maršrutu Vilnius Suvalkai pigiau, nes Vilnius Suvalkai kaina tik 15 Eur. Į keliones į Lenkija apsipirkti kainą įskaičiuota 0,5 kub. m. bagažo, maždaug du „baulai”. Kiekvienas 0,5 kub. m. papildomai apmokestinamas 5 Eur.

Už papildomą mokestį galime paimti iš namų ir pristatyti- suteikti paslaugą nuo durų iki durų.

KELIONĖS Į LENKIJĄ

Mikroautobusų tvarkaraštis Vilnius Suvalkai:

Laisvės pr. 60, Vilnius 5:00 val. Galite užeiti į Vilnius Suvalkai facebook tinklalapį ir pažiūrėti Mūsų profilį. Kelionės į Lenkiją mikroautobusų grafikas nuolatinis kiekvieną šeštadienį. Pakeliui paimami važiuojantys Alytus Suvalkai autobusas keleiviai. Ekspresas mikroautobusas Vilnius Suvalkai keleivių patogumui sustoja Alytuje Statoil degalinėje 15 min.

APSIPIRKIMAS SUVALKUOSE TURGUS

Naudojantis mikroautobusų nuoma Vilniuje vykdomos kelionės į Lenkiją apsipirkti. Naudojantis priekabų nuoma Vilniuje gabenamos didesnės siuntos autobusais.

Kurjerio paslaugos gali būti naudingos pristatant siuntas į vietą nuo durų iki durų kai pasirenkamas apsipirkimas Lenkijoje internetu.

Į Lenkiją apsipirkti vykstantys mikroautobusai su priekaba talpina 20 žmonių ir 15 kub. m bagažo.

Maršrutiniai autobusai į Lenkiją Jūsų paslaugoms.

KELIONĖS Į LENKIJĄ APSIPIRKTI AUTOBUSU

APSIPIRKIMAS LENKIJOJE KELIONĖ KAINA

Kiekvieną šeštadienį

15 Eur/žmogui

Užsakyti

KELIONĖS

AR APSIMOKA VAŽIUOTI Į LENKIJĄ APSIPIRKTI

AR APSIMOKA VAŽIUOTI Į LENKIJĄ APSIPIRKTI

Apsimoka važiuoti į Lenkiją apsipirkti, nes kainos pigesnės 20- 40%. Prekių asortimentas kitoks, negu Lietuvoje. Kelionės į Lenkiją apsipirkti leidžia sutaupyti per vieną apsipirkimą apie 50-150 Eur. Prekių užtenka visam mėnesiui, o kai kurių ir metams. Nuo stambių pirkinių sutaupoma daugiau.

AUTOBUSAI Į LENKIJĄ APSIPIRKTI

AUTOBUSAI Į LENKIJĄ APSIPIRKTI

Kelionės į Lenkiją apsipirkti maršrutu Vilnius Suvalkai ekspresas atliekamos turistiniais mikroautobusais naudojant mikroautobusų nuoma Vilniuje. Kai susirenka didesnė keleivių kelionėms į Lenkiją naudojama autobusų nuoma Vilniuje. Autobusų bilietai įsigyjami vietoje arba internetu.

APSIPIRKIMAS LENKIJOJE KUR APSIMOKA VAŽIUOTI

APSIPIRKIMAS LENKIJOJE KUR APSIMOKA VAŽIUOTI

Kelionės į Lenkija apsipirkti populiarios į Suvalkus. Apsipirkti Suvalkuose galima turguje, Auchan, Makro, prekybos centrai Tesco, Lidl, Biedronka, Carrefour, Real, Kaufland, tai pat IKEA (viskas pigiau nei Vilniuje), Leroy Merlin (atitikmuo prekybos centro Senukai), Saturn, Decathlon, Maximus.

VEŽAME Į LENKIJĄ APSIPIRKTI

VEŽAME Į LENKIJĄ APSIPIRKTI

Kelionės į Lenkiją apsipirkti vykdomos kiekvieną šeštadienį per Alytų ir Augustavą. Vežame į Lenkiją apsipirkti komfortiškais Ford Transit, Mercedes Benz Sprinter mikroautobusais. Susirinkus didesnei žmonių grupei naudojamas autobusas Isuzu. Užpildykite bilietų rezervacijos forma arba paskambinkite.