KLAIPĖDA VILNIUS AUTOBUSAI

AUTOBUSŲ BILIETAI KLAIPĖDA VILNIUS

Jūsų užsakymas bus patvirtintas po to, kai mes su Jumis susisieksime.

Klaipėda Vilnius autobusų kainos

Kelionės kainą į Klaipėdą mikroautobusu. Express kelionės į Vilnių mikroautobusu ir papildomai mokamo priatatymo iki vietos 3-5 Eur.

Siūlome nuvykti maršrutu Klaipėda-Vilnius pigiau, nes Klaipėda Vilnius kaina tik 10 Eur. Dviračių vežimas autobusu už papildoma 5 Eur mokestį galimas priekaboje.

Už kiekvieną sėdimą vietą mokama pilna 10 Eur kainą, nuolaidos netaikomos.

Klaipėda Vilnius autobusai tvarkaraštis

Autobusų tvarkaraštis Klaipėda Vilnius:

Klaipėda Šilutės pl. 35 nuo banginio centrinio įėjimo 16:30 val. Galite užeiti į Klaipėda Vilnius facebook tinklalapį ir pažiūrėti Mūsų profilį. Klaipėda Vilnius autobusų grafikas nuolatinis kiekviena dieną. Penktadieniais papildomas reisas iš Klaipėdos 22:30 val. Pakeliui paimami važiuojantys Palanga Kaunas, Klaipėda Vilnius, Klaipėda Kaunas, Gargždai Vilnius, Gargždai Kaunas.Ekspresas mikroautobusas Klaipėda Vilnius keleivių patogumui kelio viduryje sustoja 15 min.

Klaipėda Vilnius mikriukai

Naudojantis mikroautobusų nuoma Klaipėdoje vykdomas Keleivių pervežimas Lietuvoje Klaipėda Vilnius. Naudojantis priekabų nuoma Vilniuje gabenamos didesnes siuntos autobusais.

Kurjerio paslaugos gali būti naudingos pristatant siuntas į vietą nuo durų iki durų.

Klaipėda Vilnius mikroautobusai su priekaba talpina 20 žmonių ir 3 kub. m bagažo.

Maršrutiniai autobusai Klaipėda-Vilnius Jūsų paslaugoms.

AUTOBUSAI ŠVENTOJI PALANGA KLAIPĖDA KAUNAS VILNIUS

AUTOBUSAI VILNIUS KAUNAS KLAIPĖDA PALANGA ŠVENTOJI

Kiekviena dieną

10 Eur/žmogui

Užsakyti

Kelionės

Kelionės į Vilnių

Kelionės į Vilnių

Kelionės iš Klaipėdos į Vilnių vykdomos kiekvieną dieną per Klaipėdą ir Kauną.

Taip pat vežame Palangos oro uostas-Vilniaus oro uostas. Autobusų bilietai įsigyjami vietoje arba internetu. Užpildykite bilietų rezervacijos forma arba paskambinkite.

Kelionės autobusu į Vilnių

Kelionės autobusu į Vilnių

Kelionė mikroautobusu į Vilnių maršrutu Klaipėda Vilnius ekspresas atliekamos turistiniais mikroautobusais naudojant mikroautobusų nuoma Klaipėdoje. Kai susirenka didesnė keleivių kelionėms į Vilnių naudojama autobusų nuoma Vilniuje.

Savaitgalio kelionės į Vilnių

Savaitgalio kelionės į Vilnių

Savaitgalio keliones autobusu į Vilnių populiarios tarp dirbančių žmonių ir studentų. Kai geri orai poilsis Vilniuje bus idomus ir turiningas su placiu paslaugų spektru.

Vilnius yra populiarus tarp atvysktančių turistų.

Atvykstantiems turistams siulomos ekskursijos po Vilniu.

Autobusai į Vilnių

Autobusai į Vilnių

Kelionės iš Klaipėdos į Vilnių ir atgal vykdomos KASDIEN! Keleivius vežą konfortiški Ford Transit, Mercedes Sprinter mikroautobusai, autobusas Isuzu Šventoji Palangą Klaipėdą Kaunas Vilnius kaina tik 10 Eur. Registruokitės kelionei į Kauną ir Vilnių!