Vilnius Šventoji autobusas

AUTOBUSŲ BILIETAI VILNIUS ŠVENTOJI

Jūsų užsakymas bus patvirtintas po to, kai mes su Jumis susisieksime.

Vilnius Šventoji autobusų kainos

Kelionės kaina į Šventąją mikroautobusu ar autobusu nuo durų iki durų susidaro iš paėmimo iš namų kainos 3-5 Eur, EXPRESS kelionės į Šventąją mikroautobusu ir nemokamo pristatymo iki vietos.

Siūlome nuvykti maršrutu Vilnius-Šventoji pigiau, nes Vilnius Šventoji kaina tik 13 Eur. Dviračių vežimas autobusu už papildomą 5 Eur mokestį galimas priekaboje.

Už kiekvieną sėdimą vietą mokama pilna 13 Eur kaina, nuolaidos netaikomos.

Vilnius Šventoji autobusai tvarkaraštis

Autobusų tvarkaraštis Vilnius Šventoji:

7:30 val. Žirmūnai. 8:00 val. Justiniškės.

Galite užeiti į Vilnius Šventoji facebook tinklalapį ir pažiūrėti Mūsų profilį. Vilnius Šventoji autobusų grafikas nuolatinis kiekvieną dieną. Penktadieniais papildomas reisas iš Vilniaus 17:00 val, iš Kauno 18:30 val. Sekmadieniais keleiviams pageidaujant Vilniaus Šventoji EXPRESS išvyksta 9:00 val. Pakeliui paimami važiuojantys Grigiškės Šventoji, Vievis Šventoji, Elektrėnai Šventoji.

Vilnius Šventoji mikriukai

Naudojantis mikroautobusų nuoma Vilniuje vykdomas Keleivių pervežimas Lietuvoje Vilnius Šventoji Ekspresas mikroautobusas Vilnius Šventoji keleivių patogumui kelio viduryje sustoja 15 min. Naudojantis priekabų nuoma Vilniuje gabenamos didesnės siuntos autobusais. Kurjerio paslaugos gali būti naudingos pristatant siuntas į vietą nuo durų iki durų. Vilnius Šventoji mikroautobusai su priekaba talpina 20 žmonių ir 3 kub. m bagažo. Maršrutiniai autobusai Vilnius-Palanga Jūsų paslaugoms.

AUTOBUSAI VILNIUS KAUNAS KLAIPĖDA PALANGA ŠVENTOJI

AUTOBUSAI ŠVENTOJI PALANGA KLAIPĖDA KAUNAS VILNIUS

Kiekvieną dieną

13 Eur/žmogui

Užsakyti

Kelionės

Kelionės į Šventają

Kelionės į Šventają

Kelionės iš Vilniaus į Šventąją vykdomos kiekvieną dieną per Kauną, Klaipėdą ir toliau į Šventąją. Autobusų bilietai įsigyjami vietoje arba internetu. Taip pat vežame Vilniaus oro uostas Šventoji.

Kelionės autobusu į Šventają

Kelionės autobusu į Šventają

Kelionė mikroautobusu į Šventąją maršrutu Vilnius Šventoji ekspresas atliekamos turistiniais mikroautobusais naudojant mikroautobusų nuoma Vilniuje. Kai susirenka didesnė keleivių kelionėms į Šventąją naudojama autobusų nuoma Vilniuje.

Savaitgalio kelionės į Šventają

Savaitgalio kelionės į Šventają

Savaitgalio keliones autobusu į Šventąją populiarios tarp dirbančių žmonių. Penktadieniais mikroautobusas iš Vilniaus išvyksta 7:00 arba 17:00 val, sekmadieniais iš Šventosios 16:00 val.

Kai geri orai poilsis Šventojoje su maitinimu nuostabus.

Autobusai į Šventąją

Autobusai į Šventąją

Kelionės iš Vilniaus į pajūrį ir atgal vykdomos KASDIEN! Keleivius veža konfortiški Ford Transit, Mercedes Benz Sprinter mikroautobusai, autobusas Isuzu iš Vilniaus, Kauno į Klaipėdą Palangą Šventąją kaina tik 13 Eur. Registruokitės kelionei!