Vilnius Nida autobusas

AUTOBUSŲ BILIETAI VILNIUS NIDA

Jūsų užsakymas bus patvirtintas po to, kai mes su Jumis susisieksime.

Vilnius Nida autobusas tvarkaraštis

Autobusų tvarkaraštis Vilnius Nida:

7:30 val. Žirmūnai. 8:00 val. Justiniškės.

Galite užeiti į Vilnius Palanga facebook tinklalapį ir pažiūrėti Mūsų profilį. Vilnius Nida autobusų grafikas nuolatinis kiekvieną dieną. Penktadieniais papildomas reisas iš Vilniaus 17:00 val, iš Kauno 18:30 val. Sekmadieniais keleiviams pageidaujant Vilniaus Nida EXPRESS išvyksta 9:00 val. Pakeliui paimami važiuojantys Grigiškės Nida, Vievis Nida, Elektrėnai Nida.

Vilnius Nida mikriukai

Naudojantis mikroautobusų nuoma Vilniuje vykdomas Keleivių pervežimas Lietuvoje Vilnius Nida. Ekspresas mikroautobusas Vilnius Nida keleivių patogumui kelio viduryje sustoja 15 min. Naudojantis priekabų nuoma Vilniuje gabenamos didesnės siuntos autobusais. Kurjerio paslaugos gali būti naudingos pristatant siuntas į vietą nuo durų iki durų. Vilnius Nida mikroautobusai su priekaba talpina 20 žmonių ir 3 kub. m bagažo. Maršrutiniai autobusai Vilnius-Nida Jūsų paslaugoms.

AUTOBUSAI VILNIUS KAUNAS NIDA

AUTOBUSAI KAUNAS NIDA

Kiekvieną dieną

Užsakyti

Kelionės

Kelionės į Nidą

Kelionės į Nidą

Kelionės iš Vilniaus į Nidą vykdomos kiekvieną dieną per Kauną. Autobusų bilietai įsigyjami vietoje arba internetu. Taip pat vežame Vilniaus oro uostas Nida.

Kelionės autobusu į Nida

Kelionės autobusu į Nida

Kelionė mikroautobusu į Nida maršrutu Vilnius Nida ekspresas atliekamos turistiniais mikroautobusais naudojant mikroautobusų nuoma Vilniuje. Kai susirenka didesnė keleivių kelionėms į Nidą naudojama autobusų nuoma Vilniuje.

Savaitgalio kelionės į Nidą

Savaitgalio kelionės į Nidą

Savaitgalio keliones autobusu į Nidą populiarios tarp dirbančių žmonių. Penktadieniais mikroautobusas iš Vilniaus išvyksta 7:00 arba 17:00 val, sekmadieniais iš Nidos 16:00 val. Kai geri orai poilsis Nidoje su maitinimu nuostabus.

Autobusai į Nidą

Autobusai į Nidą

Kelionės iš Vilniaus į pajūrį ir atgal vykdomos KASDIEN! Keleivius vežą konfortiški Ford Transit, Mercedes Benz Sprinter mikroautobusai, autobusas Isuzu iš Vilniaus Kauno Klaipėdos į Palangą Šventąją kaina tik 13 Eur. Registruokitės kelionei!