Kaunas Šventoji autobusai

AUTOBUSŲ BILIETAI KAUNAS ŠVENTOJI

Jūsų užsakymas bus patvirtintas po to, kai mes su Jumis susisieksime.

Kaunas Šventoji autobusų kainos

Kelionės kaina į Šventają mikroautobusu ar autobusu express kelionės į Šventają mikroautobusu ir nemokamo priatatymo iki vietos.

Siūlome nuvykti maršrutu Kaunas-Šventoji pigiau, nes Vilnius Šventoji kaina tik 10 Eur. Dviračių vežimas autobusu už papildoma 5 Eur mokestį galimas priekaboje.

Už kiekviena sėdima vieta mokama pilna 10 Eur kainą, nuolaidos netaikomos.

Kaunas Šventoji autobusai tvarkaraštis

 

Autobusų tvarkaraštis Kaunas Šventoji:

Galite užeiti į Kaunas Šventoji facebook tinklalapį ir pažiūrėti Mūsų profilį. Kaunas Šventoji autobusų grafikas nuolatinis kiekviena diena. Penktadieniais papildomas iš Kauno 18:30 val. Sekmadieniais keleiviams pageidaujant Kauno Šventoji express išvyksta 10:00 val.

Kaunas Šventoji mikriukai

Naudojantis mikroautobusų nuoma Kaune vykdomas Keleivių pervežimas Lietuvoje Kaunas Šventoji Ekspresas mikroautobusas Kaunas Šventoji keleivių patogumui kelio viduryje sustoja 15 min. Naudojantis priekabų nuoma Vilniuje gabenamos didesnes siuntos autobusais. Kaunas Šventoji mikroautobusai su priekaba talpina 20 žmonių ir 3 kub. m bagažo. Maršrutiniai autobusai Kaunas-Šventoji Jūsų paslaugoms.

AUTOBUSAI KAUNAS KLAIPĖDA PALANGA ŠVENTOJI

AUTOBUSAI ŠVENTOJI PALANGA KLAIPĖDA KAUNAS VILNIUS

Kiekviena dieną

10 Eur/žmogui

Užsakyti

Kelionės

Kelionės į Šventają

Kelionės į Šventają

Kelionės iš Kauno į Šventąją vykdomos kiekvieną dieną per Kauną, Klaipėdą ir toliau į Šventąją. Autobusų bilietai įsigyjami vietoje arba internetu.

Kelionės autobusu į Šventają

Kelionės autobusu į Šventają

Kelionė mikroautobusu į Šventąją maršrutu Kaunas Šventoji ekspresas atliekamos turistiniais mikroautobusais naudojant mikroautobusų nuoma Kaune. Kai susirenka didesnė keleivių kelionėms į Šventaja naudojama autobusų nuoma Vilniuje.

Savaitgalio kelionės į Šventają

Savaitgalio kelionės į Šventają

Savaitgalio keliones autobusu į Šventąją populiarios tarp dirbančių žmonių. Penktadieniais mikroautobusas iš Kauno išvyksta 8:10 arba 18:30 val, sekmadieniais iš Šventosios 15:20 val.

Kai geri orai poilsis Šventojoje su maitinimu nuostabus.

Autobusai į Šventają

Autobusai į Šventają

Kelionės iš Kauno į pajūrį ir atgal vykdomos KASDIEN! Keleivius vežą konfortiški Ford Transit, Mercedes Sprinter mikroautobusai, autobusas Isuzu Kaunas Klaipėdą Palangą Šventoji kaina tik 10 Eur. Registruokitės kelionei!