Kaunas Šventoji autobusai

AUTOBUSŲ BILIETAI KAUNAS ŠVENTOJI

Jūsų užsakymas bus patvirtintas po to, kai mes su Jumis susisieksime.

Kaunas Šventoji autobusų kainos

Kelionės kaina į Šventąją mikroautobusu ar autobusu EXPRESS kelionės į Šventąją mikroautobusu ir nemokamo pristatymu iki vietos.

Siūlome nuvykti maršrutu Kaunas-Šventoji pigiau, nes Vilnius Šventoji kaina tik 10 Eur. Dviračių vežimas autobusu už papildomą 5 Eur mokestį galimas priekaboje.

Už kiekvieną sėdimą vietą mokama pilna 10 Eur kaina, nuolaidos netaikomos.

Kaunas Šventoji autobusai tvarkaraštis

Autobusų tvarkaraštis Kaunas Šventoji:

9:10 val. Savanorių pr. 9:20 val. Šilainiai.

Galite užeiti į Kaunas Šventoji facebook tinklalapį ir pažiūrėti Mūsų profilį. Kaunas Šventoji autobusų grafikas nuolatinis kiekvieną dieną. Penktadieniais papildomas iš Kauno 18:30 val. Sekmadieniais keleiviams pageidaujant Kauno Šventoji EXPRESS išvyksta 10:00 val.

Kaunas Šventoji mikriukai

Naudojantis mikroautobusų nuoma Kaune vykdomas Keleivių pervežimas Lietuvoje Kaunas Šventoji Ekspresas mikroautobusas Kaunas Šventoji keleivių patogumui kelio viduryje sustoja 15 min. Naudojantis priekabų nuoma Vilniuje gabenamos didesnės siuntos autobusais. Kaunas Šventoji mikroautobusai su priekaba talpina 20 žmonių ir 3 kub. m bagažo. Maršrutiniai autobusai Kaunas-Šventoji Jūsų paslaugoms.

AUTOBUSAI KAUNAS KLAIPĖDA PALANGA ŠVENTOJI

AUTOBUSAI ŠVENTOJI PALANGA KLAIPĖDA KAUNAS VILNIUS

Kiekvieną dieną

13 Eur/žmogui

Užsakyti

Kelionės

Kelionės į Šventają

Kelionės į Šventają

Kelionės iš Kauno į Šventąją vykdomos kiekvieną dieną per Kauną, Klaipėdą ir toliau į Šventąją. Autobusų bilietai įsigyjami vietoje arba internetu.

Kelionės autobusu į Šventają

Kelionės autobusu į Šventają

Kelionė mikroautobusu į Šventąją maršrutu Kaunas Šventoji ekspresas atliekamos turistiniais mikroautobusais naudojant mikroautobusų nuoma Kaune. Kai susirenka didesnė keleivių kelionėms į Šventąją naudojama autobusų nuoma Vilniuje.

Savaitgalio kelionės į Šventają

Savaitgalio kelionės į Šventają

Savaitgalio keliones autobusu į Šventąją populiarios tarp dirbančių žmonių. Penktadieniais mikroautobusas iš Kauno išvyksta 8:10 arba 18:30 val, sekmadieniais iš Šventosios 15:20 val.

Kai geri orai poilsis Šventojoje su maitinimu nuostabus.

Autobusai į Šventają

Autobusai į Šventają

Kelionės iš Kauno į pajūrį ir atgal vykdomos KASDIEN! Keleivius veža komfortiški Ford Transit, Mercedes Benz Sprinter mikroautobusai, autobusas Isuzu Kaunas Klaipėda Palanga Šventoji kaina tik 10 Eur. Registruokitės kelionei!