Ekskursijos į Medžių lajų taką

Kelionė į Anykščius

Organizuojame išvykas į Anykščius ir Anykščių apylinkes moksleiviams, kolektyvams, privačioms grupėms. Teikiame transporto su vairuotoju, kelionės vadovo, gido paslaugas. Vykstama mikroautobusais ir autobusais, užtikrinama patraukli kaina.

Išvykos programą sudaro apžvalginė ekskursija Anykščiuose (aplankomas Lajų takas, Puntuko akmuo, Laimės žiburys, šv. Mato bažnyčia, Anykščių senamiestis) ir jūsų pasirinkta pramoga, edukacija ar ekskursija. Detalus išvykos planas derinamas individualiai.

Rekomenduojame:

Ekskursija po Siauruko muziejų ir pasivažinėjimas rankine drezina

Išvyka siaurojo geležinkelio traukinuku

Duonos kepimas ir apsilankymas arklio muziejuje

Safari visureigiais

Apsilankymas Anūkyje-gyvame muziejuje

Keramikos dirbtuvės

Basų kojų takas

Cosmos paukščių takas

Pramogos ant Kalitos kalno

Labirintų parkas

Angelų muziejus

Arbatos kelias

Neradote norimo objekto? Susisiekite, ir sudarysime išvykos programą pagal Jūsų poreikius.

Susisiekti

Ekskursija į Anykščius

Įspūdingos kelionės ir ekskursijos!

Jūsų užsakymas bus patvirtintas po to, kai mes su Jumis susisieksime.
Lajų takas kaina

Lajų takas kaina

Vienos dienos kelionės po Lietuvą vykdomos mikroautobusais bei autobusais, todėl galime pasiūlyti keliones patrauklia kaina įvairaus dydžio grupėms. Išvykos į Anykščių lajų taką kaina priklauso nuo Jūsų pasirinktos kelionės programos ir yra derinama individualiai.

Ekskursija į Anykščius ir lajų taką

Ekskursija į Anykščius ir lajų taką

Organizuojame dienos išvyką ir ekskursiją į Anykščius. Programoje: pasivaikščiojimas lajų taku, kopimas prie Laimės žiburio, istorijos šalia milžino Puntuko, apsilankymas pasirinktame muziejuje, edukaciniai užsiėmimai ar kitos pramogos. Grupę lydi kelionės vadovas, vedamos apžvalginės ekskursijos. Išvykos programa ir kaina derinama individualiai.

Dienos išvyka Vilnius - Anykščiai

Dienos išvyka Vilnius - Anykščiai

Kviečiame į dienos išvyką Vilnius – Anykščiai. Pakeliui aplankysite Molėtų etnokosmologijos muziejų, Ukmergę, Anykščiuose pasigrožėsite vaizdais nuo Lajų tako, užkopsite į Liudiškių kalvą, kelionės vadovas – gidas papasakos įdomiausias Anykščių istorijas ir parodys įspūdingiausias šio krašto vietas. Išvykos maršrutas derinamas individualiai.

Gidas Anykščiuose

Gidas Anykščiuose

Svarstote, ką pamatyti vienos dienos išvykoje po Lietuvą? Kviečiame aplankyti Anykščius! Sudarome individualų kelionės maršrutą. Organizuojame išvykas su ekskursijomis, edukacinėmis programomis ir pramogomis kolektyvams, moksleivių grupėms. Išvykoje lydi kelionių vadovas – gidas.