Vilnius Trakai

Išvyka Vilnius Trakai

Trakai – nuostabus Lietuvos kampelis, kuriame gyvenimas lėtai teka ežerų apsuptos pilies pašonėje. Kviečiame atrasti didingą Trakų istoriją, susipažinti su karaimų kultūra, dalyvauti ekskursijose, degustacijose ir edukacinėse programose.

Organizuojame išvykas į Trakus ir Trakų apylinkes moksleiviams, kolektyvams, privačioms grupėms.

Vykstama mikroautobusais ir autobusais, užtikrinama patraukli kaina.

Mūsų siūlomos programos:

Išvyka autobusu Vilnius – Trakai ir ekskursija Trakų pilyje su gidu

Kelionė Vilnius – Trakai ir ekskursija Trakų senamiestyje su gidu

Ekskursija Vilniaus Katedros Požemiuose ir Trakų Pilyje

Maršrutas Vilnius – Trakai. Pilis, dvarai ir angelai

Išvyka iš Vilniaus į Trakus ir kibinų degustacija  

Kelionė į Trakus ir parodomoji šimtalapio gaminimo pamoka

Kelionė Vilnius – Trakai ir plaukimas Trakų ežerais laivu

Ekskursija šokolado muziejuje Trakuose

 Alpakų ūkis prie Trakų

Neradote norimo maršruto? Susisiekite, ir sudarysime išvykos programą pagal Jūsų poreikius. Teikiame transporto su vairuotoju, kelionės vadovo, gido paslaugas.

 

 

Susisiekti

Vilnius Trakai

Kelionė Vilnius Trakai

Įspūdingos kelionės ir Ekskursijos!

Jūsų užsakymas bus patvirtintas po to, kai mes su Jumis susisieksime.

Rengiame išvykas į Trakus moksleiviams, stovykloms, kolektyvams, draugams ir visiems, kas norėtų pasimėgauti ežerų krašto vaizdais, skoniais ir istorijomis.  Vykstame maršrutu Vilnius – Trakai patogiais autobusais ir mikroautobusais. Organizuojame ekskursijas Vilniuje, Trakų senamiestyje bei pilyje. Kviečiame atrasti istorines, kultūrines vietas bei nuostabius gamtos kampelius šalia Trakų.

Ieškote transporto? Gido? Pramogų ar idėjų? Susisiekime!

Trakai paskelbti Lietuvos kultūros sostine 2020. Ištisus metus čia vyks kultūros, istorinės atminties įprasminimo, sporto ir pramoginiai renginiai, bus organizuojamos edukacinės ir kultūrinės veiklos. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Vilnius Trakai autobusas kaina

Vilnius Trakai autobusas kaina

Kelionė į Trakus moksleiviams, kolektyvams. Mikroautobuso, autobuso nuoma. Individualus maršrutas, ekskursijos, degustacijos, edukacinės programos ir pramogos Trakuose, kelionės vadovo, gido paslaugos. Patraukli kaina. Kaina derinama individualiai.

Trakų pilis ekskursija

Trakų pilis ekskursija

Išvyka į Trakus mikroautobusu arba autobusu. Ekskursija Trakų pilyje su gidu klasėms, įmonėms, privačioms grupėms.  Trakų salos pilis – vienintelė saloje pastatyta pilis ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Rytų Europoje.

 

 

Ekskursija Vilnius Trakai

Ekskursija Vilnius Trakai

Ekskursija Vilnius Trakai pradedama Vilniuje. Pasirinktinai su gidu aplankomas Vilniaus senamiestis arba Vilniaus Katedros požemiai. Vėliau laukia kelionė autobusu arba mikroautobusu į Trakus. Trakuose siūloma ekskursija po senamiestį, Trakų pilis su gidu, ekskursija šokolado muziejuje, išvyka į Alpakų ūkį (lamos prie Trakų) bei kitos veiklos pagal susitarimą.

 

Gidas Trakuose

Gidas Trakuose

Gido paslaugos Trakuose (ekskursijos Trakų senamiestyje, Trakų pilis su gidu, ekskursijos Trakų apylinkėse, Užutrakio dvaras su gidu, Angelų kalva), organizuojamos edukacinės programos moksleiviams ir kolektyvams, sudaromi individualūs maršrutai.