ATMINTINĖ KELIAUJANT AUTOBUSU

ATMINTINĖ KELIAUJANT AUTOBUSU

ATMINTINĖ KELIAUTOJAMS KELIAUJANTIEMS AUTOBUSU

Susisiekti

Kelionės ir ekskursijos po Lietuvą vykdomos naudojant turistinių mikroautobusų nuoma Vilniuje. Mikroutobusuose yra garso aparatūra, oro kondicionieriai, Wi-Fi belaidis nemokamas neribotas internetas, 12/220V tinklas mobiliems bei kompiuteriams telefonams pakrauti.

TAISYKLĖS KELIAUJANTIEMS TRANSPORTO PRIEMONĖMIS

Privaloma prisisegti saugos diržus. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti, gerti stiprius alkoholinius gėrimus, ruošti ir gerti karštus gėrimus. Karštas vanduo transporto priemonėse nėra tiekiamas. Nerekomenduojama transporto priemonėje be priežiūros palikti asmeninius daiktus. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

IŠVYKIMO TVARKA

Apie konkrečią transporto priemonę (transporto kategoriją, rūšį) šioje kelionėje, klientai informuojami ne mažiau kaip 1 diena iki kelionės pradžios kelionės autobusu internetiniame tinklalapyje. Keliautojams sėdėjimo vietos transporto priemonėje neskiriamos pagal numerius. Užsakydami kelionę, už papildomą 3 Eur mokestį, klientai gali pageidauti konkrečių sėdėjimo vietų transporto priemonėje. Apie sėdėjimo vietą keliautoją informuoja grupės vadovas išvykimo dieną.

KELIONĖS ORGANIZAVIMO BŪTINIAUSI REIKMENYS KELIONĖJE

Kelionės metu būtina turėti šiltesnį megztinį ar striukę.  Nedidelė kuprinė išvykoms bei ekskursijoms. Patogi avalynė, apsiaustas nuo lietaus arba skėtis.  Maistas ir gėrimai kelionės pradžiai.

DOKUMENTAI

Rekomenduojama turėti asmens dokumentą, pasą arba asmens tapatybės kortelę.

DRAUDIMAS

Visi keleiviai apdrausti privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.

INFORMACIJA

Į kelionę planuojamas išvykimas X val. iš X išvykimo adreso. Maršruto aprašyme yra pateikiamos lankomų objektų kainos. Už mokamus objektus ekskursijų metu kortelėmis atsiskaityti negalima.  Klientui vėluojant į sutartą išvykimo vietą 15 min. ir per tą laiką nepavykus su juo susisiekti kliento pateiktu telefono numeriu, vadovas turi teisę nelaukti ir tęsti ekskursinę programą.