Ekskursijos moksleiviams

Ekskursijos Vilniuje

Organizuojame ekskursijas moksleivių grupėms Vilniuje. Ekskursijas veda profesionalūs gidai, kurie informaciją pateikia taip, kad suprastų ir pirmokai ir dvyliktokai! Jeigu planuojate aplankyti tolimesnes lankytinas vietas ar kelis vieną nuo kito nutolusius objektus, galime pasiūlyti transporto paslaugas. Ekskursijos organizuojamos pagal grupės poreikius, iš anksto deriname maršrutą, trukmę bei kainą.

Mūsų siūlomos ekskursijos:

Ekskursija Vilniaus senamiestyje

Ekskursija Užupyje

Ekskursija Vilniaus katedroje

Ekskursija Antakalnyje

Apžvalginė ekskursija autobusu

Susisiekti

Susisiekite

Jūsų užsakymas bus patvirtintas po to, kai mes su Jumis susisieksime.

Organizuojame ekskursijas Vilniuje, rengiame išvykas į Trakus moksleiviams, stovykloms, kolektyvams.

Ieškote transporto? Gido? Pramogų ar idėjų? Susisiekime!

Ekskursijos Vilniuje

Ekskursijos Vilniuje

Kviečiame į ekskursijas Vilniuje ir jo prieigose!

Esant poreikiui, iki ekskursijos vietos vežame komfortabiliais autobusais ir mikroautobusais. Todėl galime pasiūlyti patogią pusės ar visos dienos išvyką tiek Vilniuje, tiek apylinkėse. Maršrutas ir išvykos programa derinama individualiai.

 

Ekskursijos į Trakus

Ekskursijos į Trakus

Rengiame išvykas Vilnius – Trakai moksleiviams ir privačioms grupėms. Organizuojame ekskursijas po Trakų pilį bei senamiestį. Kviečiame susipažinti su Trakų apylinkėmis: Užutrakio dvaru, Angelų kalva, Varnikų pažintiniu taku.

 

Ekskursijos po Lietuvą

Ekskursijos po Lietuvą

Rengiame išvykas iš Vilniaus į kitus Lietuvos miestus ir gražiausias vietoves. Kviečiame aplankyti senąsias Lietuvos sostines – Trakus, Kernavę, aplankyti Anykščius, Dubingius. Ruošiame maršrutus pagal jūsų interesus ir poreikius.

Išvykos organizuojamos patogiais mikroautobusais ir autobusais. Ekskursijas veda profesionalūs gidai. Programa sudaroma atsižvelgiant į norimą išvykos trukmę, grupės dydį bei moksleivių amžių.