Vilnius – Trakai. Pilis, dvarai ir angelai

Apžvalginė ekskursija autobusu: Trakai, Užutrakio dvaras ir Angelų kalva

Kviečiame atrasti Trakus ir jų apylinkes su profesionaliu gidu pusės dienos kelionėje iš Vilniaus!

Trakai – nuostabus Lietuvos kampelis, kuriame gyvenimas lėtai teka ežerų apsuptos pilies pašonėje. Didinga istorija, išskirtinė karaimų kultūra ir virtuvė, architektūros bei meno paminklai ir užburiantys vaizdai kasmet privilioja tūkstančius lankytojų. Čia Jūsų laukia apžvalginė ekskursija senamiestyje su gidu. Vėliau vyksime aplankyti Angelų kalvą.

Angelų kalva – tai tarsi Trakų „Kryžių kalnas“. Vietos bendruomenės iniciatyva šalia Trakų esančią kalvą papuošė į dangų besistiebiančios angelų skulptūros. Kiekvienas jų turi savo misiją – skleisti meilę, ramybę, gerumą. Nuo kalvos atsiveria įspūdingas apylinkių kraštovaizdis. Po pasivaikščiojimo tarp angelų keliausime pasigrožėti Užutrakiu.

Užutrakio dvaras – tai buvusi grafų Tiškevičių rezidencija. Didingas dvaras ir parkas suteikia galimybę pajusti XIX a. Lietuvos diduomenės gyvenimo dvasią. Dvaras ir jo aplinka sukurta maksimaliai išnaudojant vietos landšaftą. Ar žinojote, kad grafo šeima bei svečiai Užutrakį pasiekdavo keltu? Sausumos kelias buvo naudojamas ūkio reikmėms, todėl vadintas „Bulvių keliu“.

Pasivaikščioję rūmų parke grįšime į Vilnių.

Trukmė: 4,5 val.

Kaina: derinama individualiai

Įskaičiuota:

Transportas

Grupės paėmimas iš jums patogios vietos

Kelionės vadovas

Ekskursija Trakų senamiestyje (apie Trakų pilį gidas pasakoja neinant į pilies vidų)

Apsilankymas Angelų kalvoje

Pasivaikščiojimas Užutrakio rūmų parke (apie rūmus gidas pasakoja neinant į jų vidų)

Informacija ir registracija: info@atntravel.lt