JŪROS ŠVENTĖ 2023

AUTOBUSŲ BILIETAI VILNIUS PALANGA

Jūsų užsakymas bus patvirtintas po to, kai mes su Jumis susisieksime.

Vilnius Palanga autobusų kainos

Kelionės kaina į Palangą mikroautobusu ar autobusu nuo durų iki durų susidaro iš paėmimo iš namų kainos 3-5 Eur, EXPRESS kelionės į Palangą mikroautobusu ir nemokamo pristatymo iki vietos.

Siūlome nuvykti maršrutu Vilnius-Palanga pigiau, nes Vilnius Palanga kaina tik 13 Eur. Dviračių vežimas autobusu už papildomą 5 Eur mokestį galimas priekaboje.

Už kiekvieną sėdimą vietą mokama visa 13 Eur kaina, nuolaidos netaikomos.

Vilnius Palanga autobusas tvarkaraštis

Autobusų tvarkaraštis Vilnius Palanga:

Vilnius Žirmūnų g. 7:30val., Rygos g.2 8:00val., Kaunas 8:10 val.

Galite užeiti į Vilnius Palanga facebook tinklalapį ir pažiūrėti Mūsų profilį. Vilnius Palanga autobusų grafikas nuolatinis kiekvieną dieną. Penktadieniais papildomas reisas iš Vilniaus 17:00 val, iš Kauno 18:30 val. Sekmadieniais keleiviams pageidaujant Vilniaus Palanga express išvyksta 9:00 val. Pakeliui paimami važiuojantys Grigiškės Palanga, Vievis Palanga, Elektrėnai Palanga.

Vilnius Palanga mikriukai

Naudojantis mikroautobusų nuoma Vilniuje vykdomas Keleivių pervežimas Lietuvoje Vilnius Palanga. Ekspresas mikroautobusas Vilnius Palanga keleivių patogumui kelio viduryje sustoja 15 min. Naudojantis priekabų nuoma Vilniuje gabenamos didesnės siuntos autobusais. Kurjerio paslaugos gali būti naudingos pristatant siuntas į vietą nuo durų iki durų. Vilnius Palanga mikroautobusai su priekaba talpina 20 žmonių ir 3 kub. m bagažo. Maršrutiniai autobusai Vilnius-Palanga Jūsų paslaugoms.

AUTOBUSAI VILNIUS KAUNAS KLAIPĖDA PALANGA ŠVENTOJI

AUTOBUSAI ŠVENTOJI PALANGA KLAIPĖDA KAUNAS VILNIUS

Kiekviena dieną

13 Eur/žmogui

Užsakyti

Kelionės

Kelionės į Palangą

Kelionės į Palangą

Kelionės iš Vilniaus į Palangą vykdomos kiekvieną dieną per Kauną, Klaipėdą ir toliau į Šventąją. Autobusų bilietai perkami vietoje arba internetu. Taip pat vežame Vilniaus oro uostas Palanga.

Kelionės autobusu į Palangą

Kelionės autobusu į Palangą

Kelionė mikroautobusu į Palangą maršrutu Vilnius Palanga ekspresas atliekamos turistiniais mikroautobusais naudojant mikroautobusų nuoma Vilniuje. Kai susirenka didesnė keleivių kelionėms į Palanga naudojama autobusų nuoma Vilniuje.

Savaitgalio kelionės į Palangą

Savaitgalio kelionės į Palangą

Savaitgalio keliones autobusu į Palangą populiarios tarp dirbančių žmonių. Penktadieniais mikroautobusas iš Vilniaus išvyksta 7:00 arba 17:00 val, sekmadieniais iš Palangos 16:00 val. Kai geri orai poilsis Palangoje su maitinimu nuostabus.

Autobusai į Palangą

Autobusai į Palangą

Kelionės iš Vilniaus į pajūrį ir atgal vykdomos KASDIEN! Keleivius vežą konfortiški Ford Transit, Mercedes Sprinter mikroautobusai, autobusas Isuzu Vilniaus Kaunas Klaipėdą Palangą Šventoji kaina tik 10 Eur. Registruokitės kelionei!